Оголошення для орендарів

Вільнянська міська  рада має намір укласти договори оренди на приміщення першого поверху, що розташовані за адресою: Запорізька обл., м.Вільнянськ, вул. Зачиняєва, 18, загальною площею 214 м² .

Мета оренди – розміщення офісів підприємств, установ і організацій різних форм власності, здійсненя підприємницьої діяльності. Приміщення потребують поточного ремонту. Електропостачання, водопостачання та водовідведення в наявності, але потребують відновлення підключення за рахунок орендаря.

У разі потреби, витрати на здійснення незалежної експертної оцінки для визначення орендної плати, відповідно до рішення міської ради від 27.07.2016  №9 «Про нормативно-правові документи з питань орендних відносин для об’єктів, що відносяться до комунальної власності територіальної громади міста Вільнянська», несе орендар.

Заявки-пропозиції від зацікавлених осіб у оренді вищезазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів з дня публікації даної інформації, за адресою: Запорізька обл., м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 4, 2 поверх, каб.8, Вільнянська міська рада. Довідки за телефоном 4-16-25.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Опубліковано у Оголошення. Додати до закладок постійне посилання.