«Вільняночка» відзначила 50-річчя + (фоторепортаж)

24 березня 2017 року на урочисте свято, приурочене до золотого ювілею (50 років) народного самодіяльного вокального ансамблю «Вільняночка», в стінах Вільнянського районного будинку культури і дозвілля зібралися представники районної та міської влади, духовенство, родичі, друзі та просто поціновувачі народного мистецтва.

В ході урочистого вечора зі сцени Вільнянського БК прозвучало багато добрих і щирих побажань «Вільняночці». Були названі імена та прізвища всіх вокалістів «Вільняночки» з дня створення і до теперішнього часу.
Після того, як в 1973 році «Вільняночка» отримала звання «народний самодіяльний ансамбль», цей колектив побував з концертами в багатьох містах великої тоді країни СРСР. «Вільняночка» брала участь і займала призові місця у багатьох обласних конкурсах самодіяльних колективів. З 2000 року і донині керівником «Вільняночки» є Ніна Павлівна Кагадей.
Багато теплих слів лунало на адресу ювіляра, багато було подаровано квітів і солодощів «Вільняночці». Олена Петрівна Лук’яненко, начальник відділу культури і туризму Вільнянської РДА, передала Вітальне слово від голови Вільнянської РДА Олександра Андрійовича Руденко та його заступника Оксани МиколаївниСтепаненко. Начальник відділу архітектури та містобудування Інна Іванівна Дяченко від усієї міської ради та її депутатів нагородила ювіляра Подячною грамотою за активну діяльність в житті міста, волонтерську участь і прославлення нашого міста.
Вільнянський благочинний протоієрей В’ячеслав Гончаренко також звернувся з теплими словами до «Вільняночки».
– У першу чергу «Вільняночка» це жінка, і коли мене покликали на її 50-річчя, я спочатку не повірив, подумавши «та хіба ж їй вже 50, бути такого не може». Але виявилося, що дійсно 50. Коли я вперше почув, як співає «Вільняночка», то в моїй душі починає лунати вся палітра почуттів – від радісної й щирої посмішки до пекучої сльози. Бажаю цьому колективу творчої наснаги, здоров’я і Божого благословення.
Крім цього в процесі свята «Вільняночку» вітали самодіяльні колективи Вільнянського району – «Журавка», «Богатиряні», «Вечорниці», а також шоу-балет «Форс» і підготовча група «Вільняночки» (керівник Тетяна Анатоліївна Охріменко).
А на наступний день «Вільняночку» чекав обласний конкурс хорових і вокальних колективів…

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Опубліковано у Культурні заходи. Додати до закладок постійне посилання.