Виконком від 12.04.16. / Про заходи щодо відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Відповідно  до  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» на четвертій сесії міської ради сьомого скликання була прицнята програма «День перемоги над  нацизмом у Другій  світовій  війні»  на 2016- 2017  роки».

МІСЬКА  ПРОГРАМА

«День перемоги над  нацизмом  у Другій  світовій  війні»

на  2016- 2017  роки

Загальні положення

Міська Програма «День перемоги над нацизмом у Другій світовій на 2016 – 2017 роки  розроблена відповідно до п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до Закону  України «Про  увічнення  перемоги над нацизмом у Другій  світовій  війні 1939-1945 років». В програмі визначаються загальні принципи, головні напрямки  та основний зміст заходів щодо шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу над нацизмом, суспільної поваги до ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни.

Мета Програми

Усвідомлення   всесвітньо-історичного значення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Гідне вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу  у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України та у зв’язку з відзначенням у 2016 – 2017 роках : 71-ї річниці та 72-ї – річниці Перемоги над нацизмом у Європі ,  71-ї річниці та 72-ї – річниці завершення Другої світової війни , для міської  ради  одним із пріоритетів діяльності є забезпечення шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу над нацизмом, суспільної поваги до ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни, а також надання їм  підтримки.

РЕСУРСНЕ  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  ПРОГРАМИ

Фінансове забезпечення Програми реалізується за рахунок коштів міського бюджету  та інших джерел, не заборонених законодавством.

Головним розпорядником  коштів є виконавчий комітет Вільнянської міської ради.

Перелік заходів і завдань, джерела та орієнтовані обсяги фінансування наведені в додатку до Програми

ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Координацію реалізації Програми здійснює виконавчий комітет міської ради.

Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного розвитку, фінансів та бюджету, постійну комісію  з питань соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення та  виконавчий комітет міської ради.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Виконання Програми сприятиме проведенню заходів із підготовки та відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни:

8 і 9 травня – заходів, присвячених  річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги;

24 вересня – заходів, присвячених  річниці завершення Другої світової війни;

посиленню уваги до ролі Українського народу у Другій світовій війні, проведенню роботи, спрямованої на посилення турботи про захисників Вітчизни та створення належних умов життєзабезпечення ветеранів війни, насамперед учасників бойових дій та інвалідів війни з їх числа, а також жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни;

фінансуванню. заходів, пов’язаних з утриманням у належному стані пам’яток  Другої світової війни 1939-1945 років.

Секретар міської  ради С.І. Шраменко

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Опубліковано у Інформація для мешканців та ЗМІ, Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.