Новини Вільнянської ОДПІ за 08122015

На безтоварних операціях запорізьке підприємство хотіло привласнити бюджетні 3 мільйони гривень

Службові особи одного з підприємств Запорізької області займались торгівлею продуктами харчування. Задля економії на сплаті податків вони відображали у податковій звітності безтоварні операції. Це давало їм змогу ухилитись від сплати податків на суму понад 3 млн. гривень. Наразі триває досудове розслідування.А у відношенні службових осіб за матеріалами співробітників оперативних підрозділів розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).Усього минулого тижня розпочато 2 кримінальні провадження, у т.ч. 1 – за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах), 1 – за ч.3 ст.204 КК України (виробництво та реалізація підакцизних товарів, які становлять загрозу для життя і здоров’я людей).

Понад 136 тисяч адмінпослуг надано запорізьким платникам

З початку року фахівці територіальних органів ДФС Запорізької області надали 136 тисяч адміністративних послуг, що на 8,1 тисячі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Тільки за листопад платники отримали 13 тисяч послуг, що на 2,2 тисячі більше, ніж за листопад попереднього року. Найбільшим попитом користуються такі види послуг, як: видача довідок, отримання індивідуального податкового номеру, реєстрація касової техніки та інші.Більшість послуг представники бізнесу та громадяни отримали у Центрах обслуговування платників – понад 130 тисяч.Нагадаємо, на сьогодні в Запорізькій області працюють 27 ЦОПів на базі територіальних органів ГУ ДФС у Запорізькій області. Детальна інформація про роботу Центрів обслуговування у м. Запоріжжі та області розміщена на субсайті ГУ ДФС у Запорізькій області: http://zp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Запорізькі представники підприємництва та громадськості зустрілись з керівниками фіскальної служби та митниці

Днями відбулася зустріч керівництва Головного управління ДФС у Запорізькій області, Запорізької митниці ДФС та представників бізнес-громади Запоріжжя. На зустрічі були присутні перший заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Дмитро Кучеров та в. о. начальника Запорізької митниці ДФС Олег Суршко. Звертаючись до запорізьких підприємців, Дмитро Кучеров наголосив, що серед найважливіших завдань податкової міліції – проведення комплексу заходів з детінізації економіки, зокрема, викриття конвертаційних та транзитних схем, незаконного відшкодування ПДВ, перекриття контрабандних каналів постачання в Україну підакцизної продукції та інше.Як підкреслив посадовець, завдання фіскальної служби, зокрема, оперативних та слідчих підрозділів – виконувати не каральну, а стимулюючу функцію, аби діяльність бізнесу відбувалася виключно у правовому полі. Водночас він відзначив, поряд із заходами з детінізації економіки фіскальна служба налаштована на конструктивну співпрацю з бізнес-середовищем та громадськістю.В. о. начальника Запорізької митниці Олег Суршко зупинився на основних результатах діяльності Запорізької митниці, зокрема, з наповнення бюджетів та митного оформлення товарів. Окремо він наголосив на готовності співпрацювати з бізнесом задля ефективного вирішення нагальних питань під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності, та попросив особисто повідомляти про проблемні питання, які виникають між митниками та суб’єктами ЗЕД, а також про можливі факти корупції на митниці.Запорізькі громадські активісти обговорили з керівниками фіскальної служби та митниці актуальні питання взаємодії, розглянули конкретні проблеми та шляхи їх вирішення.Результатом зустрічі стало спільне рішення бізнес-спільноти Запоріжжя та керівництва податкових та митних структур про подальшу співпрацю.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Опубліковано у Новини Вільнянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь