Новини Вільнянської ОДПІ за 02.09.2015

Запорізька громадськість зустрілась з керівництвом фіскальної служби та митниці області

Днями відбулось чергове засідання громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Запорізькій області, на якому були присутні начальник ГУ ДФС області Олексій Кавилін та в. о. начальника Запорізької митниці ДФС Олег Суршко.
У своєму виступі очільник фіскального відомства загострив увагу на реформуванні податкової системи в Україні.
– Що стосується реформування фіскальної служби, то наразі проводиться інституційна реформа. Державна фіскальна служба України працює над зміною організаційної структури. Основна позиція ДФС: Служба повинна відповідати інтересам бізнесу – перейти від з бюрократичного відомства – у функціональну, сервісну службу для бізнесу і громадськості, – наголосив Олексій Кавилін.
Також він зазначив, що важливим напрямком роботи залишається боротьба з корупцією. З початку року надійшло більше двох десятків звернень від громадян стосовно порушень з боку працівників органів ДФС.
Продовжуючи тему реформування, в. о. начальника Запорізької митниці ДФС Олег Суршко порушив питання кадрової політики. Він наголосив на важливості “омолодження” кадрів, як одного з інструментів боротьби з корупцією. Також головний митник області закликав запорізьких підприємців до активної співпраці задля покращення економічної атмосфери у регіоні.
Крім того, члени Громадської ради з фахівцями фіскальної служби обговорили ряд актуальних питань щодо виконання Закону України “Про очищення влади”, електронного адміністрування ПДВ, кадрових питань та інших аспектів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Олексій Кавилін привітав вихованців Запорізького інтернату з Днем знань

Дзвінкий та голосистий Перший дзвоник сповістив усю шкільну спільноту про те, що галасливе літечко минуло, а попереду – зошити, щоденники, лінійки, вправи та приклади, лабораторні та домашні завдання. Але це буде потім, після веселого Дня знань з піснями, віршами і квітами для дбайливих вчителів. Саме цю святкову атмосферу з учнями Запорізької спеціальної школи-інтернату №2 розділив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін.
Вітаючи підшефних, начальник фіскального відомства області побажав успіхів у новому навчальному році.
– Я бажаю вам сил і терпіння, цікавих уроків, натхненної праці. Тут ви знайдете справжніх друзів, які завжди подадуть руку допомоги. Я щиро вітаю вас з цим важливим моментом у вашому житті і зичу вам отримувати задоволення від самого процесу навчання, – наголосив Олексій Кавилін.
За доброю традицією представники ГУ ДФС у Запорізькій області приїхали до навчального закладу з подарунками, які знадобляться учням у спорті і у вільний від занять час.
Святкова лінійка завершилася на позитивній ноті, у школярів попереду цікавий навчальний рік і чимало нових перемог та свят, які вони з радістю знову розділять із шефами.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Запорізькі податкові міліціонери виявили підприємство, яке ухилилось від оподаткування на понад 3 млн. грн.

Посадовці одного із запорізьких підприємств займались оптовою торгівлею машинами й устаткуванням. Аби ухилитись від сплати податків, службові особи проводили безтоварні операції з постачання товарів, які фактично не здійснювались та не виконувались. Загальна сума несплачених податків склала 3,1 млн. гривень.
За фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.212 КК України.
За минулий тиждень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 3 кримінальним правопорушенням, у т.ч. 2 – за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч.3 ст.212 КК України), 1 – за незаконне виготовлення та зберігання підакцизних товарів (ст.204 КК України).
Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 220 тис. гривень.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Із мелітопольського магазину податківці вилучили алкогольні напої на 10 тисяч гривень

Днями під час проведення операції “Акциз-2015” оперативні працівники підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області встановили факт незаконного продажу алкогольних напоїв в одному з магазинів м. Мелітополя.
За результатами перевірки описано та вилучено алкогольних напоїв на суму майже 10 тисяч гривень. На теперішній час проводяться заходи зі встановлення особи, яка займалась незаконною реалізацією алкогольних напоїв.
Окрім цього, з метою поліпшення ефективності заходів щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, у тому числі, паливно-мастильних матеріалів й скрапленого газу, Мелітопольська ОДПІ просить звертатися громадян до інспекції, якщо ними були помічені або виявленні факти незаконного діяння.

Запорізькі податківці вилучили за незаконний продаж скраплений газ на суму 150 тисяч гривень

Нещодавно у ході операції “Нафтопродукт-2015” співробітниками підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області в смт. Михайлівка виявлено автогазозаправну станцію, власники якої продавали скраплений газ без спеціальних документів.
За результатами перевірки податківцями складений протокол за ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративне правопорушення відносно власника та вилучено скраплений газ в кількості 15 тисяч літрів на суму 150 тисяч гривень.
Справу направлено до суду.
Нагадаємо, що операцію “Нафтопродукт-2015” розпочато у травні цього року для запобігання протидії незаконному виготовленню та обігу паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, посилення державного контролю у цій сфері і збільшення надходжень акцизного податку до бюджету..

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Опубліковано у Новини Вільнянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь