Новини Вільнянської ОДПІ за 03.03.2015

На Запоріжжі видано майже 11 тисяч ключів цифрового підпису
У Запорізькому регіоні з початку року в Акредитованому центрі сертифікації ключів цифрового підпису та його відділеннях запорізькі платники отримали 10,6 тисячі ключів електронного цифрового підпису, з них за січень – 5,8 тис., у лютому – 4,8 тис. електронних ключів. Власниками безкоштовних електронних ключів стали 3,8 тис. платників податків.
Видача електронних ключів цифрового підпису – безкоштовна послуга від органів ДФС. Крім того, на веб-порталі фіскальної служби діє сервіс “Електронний кабінет платника податків”, в якому відвідувачам пропонується широкий спектр он-лайн послуг.
– Електронна звітність переконливо витісняє паперову, економлячи не лише час платників податків, а й кошти. Завдяки мережі Інтернет відпадає потреба у контакті фахівців інспекцій з платниками податків, тим самим “електронка” унеможливлює прояви корупційних діянь. Ми дбаємо про те, щоб представники усіх категорій бізнесу і громадяни отримували якісне сервісне обслуговування, – наголошує начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін.
Нагадаємо, у м. Запоріжжі та області працюють 5 відділень АЦСК. З переліком послуг, що надаються, можна ознайомитися на сайті ГУ ДФС у Запорізькій області: http://zp.sfs.gov.ua.

Фіскальна служба області та Запорізька митниця ДФС продовжують тісну співпрацю з бізнес-громадою
Близько 49 мільйонів гривень єдиного податку надійшло майже за два місяці 2015 року від підприємців-спрощенців трьох груп, чисельність яких становить близько 39 тисяч. Про це повідомила перший заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Олена Фоменко під час спільного засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва та Запорізької регіональної ради підприємців за участю ГУ ДФС у Запорізькій області та Запорізької митниці ДФС, яке проходило в Запорізькій облдержадміністрації.
Як зазначила Олена Фоменко, у Запорізькій області 2,4 тисячі аграріїв, які застосовують спрощену систему оподаткування. Маючи у володінні 1,5 тисячі гектарів землі, вони сплатили у січні 536 тисяч гривень єдиного податку, що на рівні минулого року.
-Фіскальна служба області зацікавлена у сприянні розвитку малого та середнього бізнесу в нашому регіоні. Ми розглядаємо кожну слушну ініціативу, адже наша спільна мета – створення сприятливої економічної атмосфери в Запорізькій області, наскільки це можливо в нинішніх умовах, – підкреслила Олена Фоменко.
Одним з питань, що розглядалися на засіданні, була організація співпраці суб’єктів господарювання з митними органами. У своїй доповіді перший заступник начальника Запорізької митниці ДФС Галина Омельченко наголосила, що в організації роботи митної служби основний акцент ставиться на професіоналізм співробітників митниці та якісне виконання завдань, визначених митним законодавством України, до яких відноситься захист економічних інтересів та сприяння економічному розвитку вітчизняного бізнесу.
– Співпрацю митних органів з представниками бізнесу характеризує доступність інформації щодо роботи Запорізької митниці ДФС, яку можна знайти у вільному доступі на суб-сайті ГУ ДФС у Запорізькій області. Крім того, створено електронний консультаційний центр, перевагами якого вже скористалися чимало запоріжців. Усі бажаючі можуть безкоштовно отримати відповіді на хвилюючі запитання, надіславши нам електронного листа. Про факти порушень митного законодавства можна повідомити на телефонний сервіс “Пульс” або безпосередньо керівництву Запорізької митниці ДФС, – наголосила Галина Омельченко.
Також у ході засідання було озвучено, що Запорізька митниця ДФС готова до адміністрування імпортного збору, і всі питання, які виникають у підприємців, будуть вирішуватись спільно із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності у робочому режимі.
Представники бізнес-громадськості, присутні на засіданні координаційної ради, мали змогу поставити свої запитання керівникам ГУ ДФС області та Запорізької митниці ДФС, а всі пропозиції було зафіксовано в резолюції, яку прийняли учасники зібрання по закінченні заходу

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Опубліковано у Новини Вільнянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь