Архів за: Травень 2016

Результати відкритого поіменного голосування дев’ятої сесії Вільнянської міської ради

Дивитися результати голосування…

Опубліковано у Результати відкритого поименного голосування рішень ради | Коментарі Вимкнено до Результати відкритого поіменного голосування дев’ятої сесії Вільнянської міської ради

При Вільнянській міськраді працює новостворенний реєстраційний відділ

4 квітня 2016 було розформовано Міністерство юстиції України, яке займалося реєстраційними послугами на місцях. У зв’язку з прийняттям низки законодавчих актів ці функції були передані огранам місцевого самоврядування. На квітневій сесії Вільнянської міськради було прийнято рішення створити новий підрозділ – … Продовження

Опубліковано у Новини міської ради | Коментарі Вимкнено до При Вільнянській міськраді працює новостворенний реєстраційний відділ

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2015 №12 «Про міський бюджет на 2016 рік» (зі змінами та доповненнями)

Рішення 31 05 2016

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2015 №12 «Про міський бюджет на 2016 рік» (зі змінами та доповненнями)

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2016 року

Про затвердження  звіту про виконання міського бюджету за І квартал  2016 року Аналіз по загальному фонду Аналіз по спеціальному фонду

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2016 року

Новий тротуар для мешканців міста Вільнянськ

Вільнянська міська рада на чолі з міським головою Наталією Мусієнко продовжує облагороджувати наше місто. На цей раз мова йде про новий тротуар, який складається з двох частин – від будинку №11 по вулиці Горького до школи №2 та від школи … Продовження

Опубліковано у Новини міської ради | Коментарі Вимкнено до Новий тротуар для мешканців міста Вільнянськ

Софієвська виправна колонія №55 встановила дві лавочки біля Стели прикордонникам всіх поколінь

Напередодні святкування Дня прикордонника у місті Вільнянську біля Стели прикордонникам всіх поколінь були встановлені дві лавочки  два контейнера для сміття. Встановлення лавочок і сміттєвих урн стало можливе завдяки старанням начальника Софіївської виправної колонії №55 Проніна Сергія, який виділив матеріали для … Продовження

Опубліковано у Новини міської ради | Коментарі Вимкнено до Софієвська виправна колонія №55 встановила дві лавочки біля Стели прикордонникам всіх поколінь

У Софієвській виправній колонії провели День відкритих дверей

Напередодні свята Пасхи Софіївська виправна колонія №55 провела захід під назвою День відкритих дверей, на яке були запрошені міський голова Вільнянська Наталя Мусієнко, родичі засуджених, а також передові ЗМІ Вільнянська і Запоріжжя. Почалася екскурсія з відвідування їдальні, де гості побачили … Продовження

Опубліковано у Новини міської ради | Коментарі Вимкнено до У Софієвській виправній колонії провели День відкритих дверей

Виконком від 12.05.16. / «Про виділення території для почесних поховань на цвинтарі по вулиці Кооперативній 2 в місті Вільнянську»

12 травня 2016 року в міській раді Вільнянська відбулося засідання виконавчого комітету. На даному виконкомі було розглянуто питання «Про виділення території для почесних поховань на цвинтарі по вулиці Кооперативній 2 в місті Вільнянську».

Опубліковано у Новини міської ради | Коментарі Вимкнено до Виконком від 12.05.16. / «Про виділення території для почесних поховань на цвинтарі по вулиці Кооперативній 2 в місті Вільнянську»

Виконком від 12.05.16. / «Про стан злочинності та громадського порядку на території міста Вільнянська»

12 травня 2016 року у Вільнянській міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На цьому засіданні була заслухана доповідь начальника Вільнянського відділення поліції Гелетія Ярослава Анатольовича «Про стан злочинності та громадського порядку на території міста Вільнянська».

Опубліковано у Новини міської ради | Коментарі Вимкнено до Виконком від 12.05.16. / «Про стан злочинності та громадського порядку на території міста Вільнянська»

Рішення виконавчого комітету Вільнянської міської ради від 12 травня 2016 року

Опубліковано у Рішення МВК | Коментарі Вимкнено до Рішення виконавчого комітету Вільнянської міської ради від 12 травня 2016 року

Виставка-ярмарка голубів відбулася у Вільнянську

23 квітня 2016 року у Вільнянську на площі Фестивальній пройшла виставка-ярмарок голубів та декоративної птиці. Організатором такого незвичного для нашого міста заходу виступив депутат Вільнянської міської ради та ярий голубезнавець зі стажем Дудченко Віктор Михайлович. «Хотілося зробити для нашого міста … Продовження

Опубліковано у Інформація для мешканців та ЗМІ, Новини міської ради | Коментарі Вимкнено до Виставка-ярмарка голубів відбулася у Вільнянську

Мітинг до Дня Перемоги у Вільнянську

Червоні гвоздики, вічний вогонь і сльози на очах, є традиційним атрибутом Дня Перемоги. 9 травня 2016 року у Вільнянську на Меморіалі Слави відбувся мітинг, присвячений 71-й річниці перемоги нашого народу у Другій Світовій війні. На мітингу зібралися влади міста, району … Продовження

Опубліковано у Новини міської ради | Коментарі Вимкнено до Мітинг до Дня Перемоги у Вільнянську

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Козуб О.В.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Козуб О.В.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Козуб О.В.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Судак Л.М.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Судак Л.М.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Судак Л.М.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фурдик Н.С.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фурдик Н.С.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фурдик Н.С.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Доленку М.М.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Доленку М.М.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Доленку М.М.

Проект рішення Про встановлення податку на майно в частині земельного податку в м. Вільнянськ

Проект рішення Про встановлення податку на майно в частині земельного податку в м. Вільнянськ Аналіз регуляторного впливу

Опубліковано у Регуляторні акти | Коментарі Вимкнено до Проект рішення Про встановлення податку на майно в частині земельного податку в м. Вільнянськ

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Урумян Е.А.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Урумян Е.А.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Урумян Е.А.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дмитрієвій Г.М.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дмитрієвій Г.М.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дмитрієвій Г.М.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горенку В.Є.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горенку В.Є.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горенку В.Є.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Слабких А.П.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Слабких А.П.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Слабких А.П.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ганову В.О.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Ганову В.О.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ганову В.О.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Вакуленку О.І.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Вакуленку О.І.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Вакуленку О.І.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сіненку С.В.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сіненку С.В.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сіненку С.В.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Булах А.М.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Булах А.М.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Булах А.М.