Архів за: 24.02.2016

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пономаренко Г.О.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пономаренко Г.О.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левітан Т.Є.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левітан Т.Є.

«Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.01.2015 №12 «Про міський бюджет на 2016 рік»(зі змінами та доповненнями)

«Про міський бюджет на 2016 рік»(зі змінами та доповненнями)

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.01.2015 №12 «Про міський бюджет на 2016 рік»(зі змінами та доповненнями)