В гості до вільнянських рятувальників завітала малеча з дитячого садочку

З настанням весняної пори та значного потепління зростає загроза виникнення пожеж в приватному секторі. У зв’язку з цим рятувальники Вільнянського району посилюють роз’яснювальну роботу та  запрошують на екскурсію дітей з навчальних закладів Вільнянського району

Тож, 23 квітня до Вільнянської пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали вихованці  КДНЗ «Ясла-садок  № 3 «Сонечко».

Екскурсія виявилась досить насиченою та цікавою для дітей. Адже рятувальники кожного разу при таких зустрічах ставляться до дітей з непідробною увагою і доброзичливістю. Вогнеборці цікаво та просто розказали їм про свою роботу, про те на скільки важливо у повсякденному житті дотримуватись правил безпеки. Крім усного спілкування, вогнеборці наочно продемонстрували дітям спеціальну пожежну техніку і бойове спорядження. Нагадали дітям і про правила поведінки при виявленні невідомого вибухонебезпечного пристрою, наглядно продемонструвавши ті самі небезпечні прилади (звичайно,  вже знезаряджені).

Діти виявилися дуже допитливими. Вони задавали багато запитань і отримували на них відповіді, з задоволенням розглядали аварійно-рятувальну техніку та знайомились  з роботою рятувальників. Кожен бажаючий зміг посидіти в пожежному автомобілі, сфотографуватись з рятувальниками та пожежним обладнанням.

На здивування рятувальників малеча досить добре знає правила пожежної безпеки  та правила користування вогнегасником (за що вогнеборці вдячні і вихователям, які прикладають немало зусиль для навчання дітей правилам безпечного життя).

Кульмінацією екскурсії стала можливість кожної дитини спробувати себе у ролі пожежного – діти мали змогу подати воду за допомогою  пожежного ствола та рукава.  Після цього, як мінімум, половина дітей захотіли стати рятувальниками, коли подорослішають. На прощання діти пообіцяли рятувальникам, що будуть дотримуватись правил пожежної безпеки та неодмінно завітають до пожежного підрозділу ще.

А рятувальники ще раз нагадують, що життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність у житті. У період дитинства відбувається розвиток особистості та закладання необхідних для подальшого життя знань, умінь та навичок. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. А навчити малечу безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі – це  обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

Пам’ятайте! Життя та здоров’я Вашої дитини залежить від Вашого постійного контролю, любові та турботи! Бережіть своїх дітей, не залишайте їх без нагляду, аби їх відпочинок приносив вашій родині лише позитивні емоції.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.