Гуманітарна допомога на передову

Нещодавню представники Вільнянська Н. Мусієнко та водій Г. Курса відвідали 2-гу мотопіхотну роту 37-го ОМПБ, яка розташована у районі Старогнатівки, що на Донеччині. Вільнянські волонтери передали на передову військовослужбовцям продукти харчування, промислові товари, засоби особистої гігієни та привіт від земляків.

У цьому підрозділі несуть службу три вільнянських добровольця – В. Кравченко, С. Карпук та О. Романенко, які були дуже вдячні за також привезене їм військове обмундирування літнього зразку, виготовлене з легких тканих. Крім цього, всі вони отримали медалі «За оборону рідної держави» Вільнянської міської ради за патріотизм та мужність, проявлені у боротьбі з ворогом.

В свою чергу вільнянські волонтери передали у Вільнянський краєзнавчий музей атрибути свого воєнного життя – різноманітні осколки від снарядів та мін, сухий продуктовий пайок та декілька банок консерви. На останнє хлопці попрохали подякувати колектив и адміністрацію Вільнянської лікарні, на чолі з головним лікарем О. Іващенком, за «Швидку допомогу», подаровану ними ще два роки тому, яка працює й зараз, рятуючи життя нашим солдатам.

У підготовці до поїздки у зону АТО велику допомогу надали ТОВ «Унмак», ФОП «Пекарня Лавріненко» та «В. Вельчев», ТОВ «Фаворіт», ФОП «Тищенко», «Маврешко», фермер І. Чонгов, працівники райдержадміністрації та міської ради.

 

 

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.