Вільнянські бійці АТО отримали чергову гуманітарну допомогу від земляків

11 липня 2017 року вільнянський міський голова Н. Мусієнко та водій Г. Курса здійснили чергову поїздку в зону АТО, до розташування першого гаубичного дивізіону 55-ої артилерійської бригади.

Особливою рисою цього підрозділу є те, що серед земляків-запоріжців служить чимало вільнянців, включаючи командира Володимира Назаренка. За рівнем бойової підготовки перший дивізіон – один з найкращих підрозділів Збройних Сил України, які протистоять сепаратистським угрупованням на Донецькому напрямку.

Цього разу було оперативно зібрано та без затримок доставлено саме те, що хлопці просили під час минулих зустрічей. А саме – чотирнадцять нових вогнегасників для автомобільної техніки. На запит відгукнулось ТОВ «Пожтехніка» (керівник В. Костишак). Цілий рулон затінюючої сітки – річ, вкрай необхідну для облаштування польового табору, надав магазин «Садовий центр» (підприємець Е. Кухаренко). Про захисну плівку від дощу потурбувались підприємці А. Білобородов та Ш. Дебірмагомедов.

Привезли вільнянцям також цигарки та продукти харчування – своєрідний домашній гостинець, яких вдалося сформувати завдяки турботам підприємця О. Замкової, депутатів міської ради Ю. Яблуновського, О. Доценка, Є. Руденко, депутата райради Т. Дончик, родинам М. Мельниченко та С. Крилової, працівникам апарату міської ради.

Ознайомивши гостей з облаштуванням свого табору, артилеристи вишикувались, щоб взяти участь в офіційному моменті зустрічі. За поданням командування 55-ї артбригади та згідно з розпорядженням міського голови, Н. Мусієнко вручила землякам-вільнянцям медалі «За оборону рідної держави». Нагороди отримали: Микола Яланський, Дмитро Осадчий, Артур Мар’єнко, Володимир Назаренко.

Зі свого боку артилеристи передали в музей елементи озброєння та боєприпасів, які вже стали експонатами і будуть розповідати відвідувачам районного краєзнавчого музею про часи боротьби країни за свій суверенітет та територіальну цілісність.

На початку серпня таку ж поїздку планується здійснити до бійців 37-го окремого запорізького мотопіхотного батальйону. Тож всі бажаючі надати волонтерську допомогу його військовослужбовцям, можуть звертатися до міської ради.

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.