Вільнянські бальники звернулися до депутатів за допомогою

Вільнянський гурток з бальних танців «Тен Денс» існує з 2012 року на базі третьої школи. За цей час до тренера з бальних танців Реплюк Дмитра записалося вчитися близько 60-ти дітей, які діляться на дві вікові категорії – Діти і Юніори.

Варто зазначити, що навчальна програма наближена до європейських стандартів, тому в неї входять десять танців – 5 латиноамериканських та 5 стандартних танців. Два рази на місяць вихованці Вільнянського бального гуртка «Тен Денс» відвідують різноманітні турніри, де досить часто займають призові місця.

Однак, не все так добре, як може здатися на перший погляд. Є й одна велика проблема у Вільнянських бальників, яка полягає в тому, що актова зала у третій школі, де діти вже п’ять років займаються бальними танцями, не придатна для цих заняттів.

У зв’язку з цим, на 23 сесії Вільнянської міської ради сьомого скликання тренер Реплюк Дмитро і секретар гуртка Вітенко Ольга звернулися до депутатів з проханням допомогти їм з цією проблемою і виділити кошти на обладнання залу для бальних танців. У свою чергу депутати пообіцяли посприяти вільнянським бальникам в рішенні цього питання в міру своїх можливостей.

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.