Бачиш аварійну ситуацію – швидше повідом про це на інтерактивну інтернет-платформу “Відкрите місто”

13 червня в рамках проекту “Відкриті громади – забезпечення ефективної комунікації в розвитку громад Запорізької області”, реалізованим Запорізьким благодійним фондом “Єдність” за майбутнє” у партнерстві з Фондом Східна Європа за підтримки Фонда Ч.С. Мотта у Вільнянську пройшов семінар на тему “Відкрите місто”, який провела команда проекту: тренер-консультант Оксана Дроздовська, експерт з модерації Ія Ланіна.

В навчальному семінарі взяли участь жінки-депутатки Вільнянської міської ради, представниці міжфракційної депутатської групи “Рівні можливості”. Завдяки платформі “Відкрите місто” депутати можуть оперативно дізнаватися про проблеми своїх виборців, вказавши при реєстрації на сайті межі свого округу. Представники ОСББ можуть реєструвати свою організацію та підписуватися на повідомлення, офіційну інформацію, розміщувати інформацію про корисні об’єкти.

Міський голова Н. Мусієнко відзначила, що платформа “Відкрите місто” покращила комунікацію між владою та активною громадськістю, сприяє прозорості влади й активізації громадян для вирішення проблем міста.

Запрошуємо Вас долучитися до групи на Фейсбук “Відкрите місто Вільнянськ” https://www.facebook.com/groups/603848849798864/

Не залишайтеся байдужими до проблем міста! Якщо Ви бачите відкритий люк, повалене дерво, купу сміття, палаючі костри чи інші аварійні ситуації, що загрожують здоров’ю та життю людей – повідомляйте про це на інтерактивну платформу “Відкрите місто” opencity.in.ua: Оберіть в меню “Україна”, потім – “Запорізька область”, місто “Вільнянськ” і натисніть “Перейти”.

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.