9 травня у Вільнянську (огляд дня)

9 травня в місті Вільнянську почалося з того, що керівництво району та міста, ветерани війни, солдатські вдови, діти війни, військовослужбовці Збройних Сил України, представники підприємств, установ, організацій, дівчата з шоу-балету «Форс» і активні вільнянці зібралися у велику колону та пройшли центральними вулицями нашого улюбленого міста до Меморіалу Слави, де дія плавно переросла у мітинг, присвячений 72-ї річниці Дня Перемоги та примирення.

Після мітингу для ветеранів війни і праці, солдатських вдів, дітей війни була організована імпровізована польова кухня, де їх пригощали смачним обідом і традиційними фронтовими 100-а грамами.

Подальші святкові події перенеслися на великий футбольний стадіон, на якому пройшов фінал міжрайонного футбольного турніру за «Кубок Перемоги», де в запеклій боротьбі зійшлися 2 команди: «Богатырево» Вільнянського району і «Дельта» Новомиколаївського району. Основний час гри закінчився з рахунком 1:1, тому команди зіграли додатковий час. Однак і це не принесло бажаного результату. За рішенням суддів командам випала нагода пробити серію пенальті, яка і вивела команду «Богатырево» у переможці.

Увечері того ж дня на площі Фестивальній для жителів міста відбувся святковий концерт «Пам’ять буде жити у віках і в піснях», в якому взяли участь художні самодіяльні колективи шкіл, центру творчості та будинку культури нашого міста.

Також на площі Фестивальній дитяча художня школа показала виставку робіт своїх вихованців та провела майстер-класи портретного малюнка та виробів з паперу.

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.