Вільнянський «Дзвіночок» відсвяткував 35-річчя + фоторепортаж

06 квітня 2017 року в комунальному дитячому дошкільному закладі «Дзвіночок» міста Вільнянська проводився святковий захід, присвячений 35-річчю з дня створення цього дитячого садка.
Завідуюча дитсадком № 6 «Дзвіночок» Кір’янова Лілія Олексіївна повідомила, що за 35 років з цього закладу було випущено майже 4000 вихованців, серед яких і вчителі районних шкіл, слідчі вільнянської поліції, і керівники народних аматорських колективів та багато інших.

– У нашому садочку постійно наповнюються музейні кімнати: козацька, Т. Г. Шевченка, з’явилася нова Поляна казок. Завдяки допомозі батьків наших вихованців у нас «оживають» дитячі майданчики з східної сторони дитячого садка, – сказала завідувачка.

У святковому заході взяли участь групи дитячого садка, які показували яскраві танцювальні номери своїм гостям із Вільнянської міської ради, Вільнянської районної адміністрації та Вільнянської районної ради. Також перед гостями з піснею виступили не тільки педагогічний колектив «Дзвіночка», але також і колишні випускники цього закладу.

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.