Прощання з вільнянським воїном АТО Володимиром Капраловим

02 квітня 2017 року в стінах Вільнянського районного будинку культури прощалися з бійцем АТО Володимиром Капраловым, який був важко поранений 12 березня.

Народився Володимир у нашому Вільнянську в 1981 році. Батьки, Василь Васильович та Людмила Миколаївна, звичайні робочі люди. Навчався Володимир у ЗОШ №3, по закінченню якої пішов вчитися до Вільнянського профтехучилища і закінчив його, отримавши спеціальність «Маляр-штукатур». Трохи пізніше Володимир отримав в профтехучилищі ще одну спеціальність – «Зварювальник». Завдяки отриманим спеціальностями Володимир працював у ТОВ «Рост», Вільнянському молокозаводі, ТОВ «Агрошляхбуду» та СПЦ «Простір».

У 2008 році у Володимира і його дружини Наталії народжується син Олександр, яким Володимир завжди пишався.

У 2015 році за власним бажанням Володимир прийнятий до 37 батареї в зоні АТО. Короткострокова відпустка, яка була надана Володимиру в 2016 році, на жаль, не приносить йому втіхи від зустрічі з рідними, так як помирає найдорожча для нашого воїна людина – мама, і Володимир повертається на бойові позиції. Після демобілізації Володимир зовсім недовго відпочиває вдома і приймає рішення знову відправитися в зону АТО. Тепер Володимир надходить на службу до 92-ої бригади.

12 березня 2017 року Володимир разом зі своїми бойовими друзями під час виконання завдання поблизу населеного пункту Мар’їнка потрапляє під мінометний вогонь. Важко ранненного вільнянського бійця санавіацією доставляють до лікарні імені Мечникова, що в місті Дніпро, де протягом 9 годин лікарі-нейрохірурги борються за життя Володимира. Після цього біля Володимира, який був у стабільно-важкому стані, знаходиться сестра Ольга. Підтримку бійцеві надавали волонтери та багато вільнянців. Однак 31 березня 2017 року у Володимира назавжди зупиняється серце.

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.