Як спілкуватися з владою для вирішення житлово-комунальних проблем за допомогою сучасних технологій?

Веб-платформа «Відкрите місто» http://opencity.in.ua вже повноцінно працює у Вільнянську. Про те, як зареєструватися, повідомляти про проблеми та повноцінно використовувати можливості платформи, активна громадськість міста дізналася 20 березня від команди проекту: керівника Тамари Огородової, тренера-консультанта Оксани Дроздовської та експерта з модерації Ії Ланіної на навчальному інтерактивному семінарі «Відкрите місто»: комунікація для змін у громаді». Захід пройшов у Вільнянській міській раді за участю заступника міського голови Віктора Плахоті та місцевого модератора Світлани Басової.

Тепер кожен замість того, щоб безкінечно бігати по кабінетах, писати звернення та листи, на які не відповідають, зможе в будь-який час оперативно зі смартфона, планшета, ноутбука, комп’ютера за допомогою інтерактивної платформи «Відкрите місто» www.opencity.in.ua звернутися до житлово-комунальних служб міста чи громади, прикріпивши фото чи відео з адресою проблеми та відслідковувати її вирішення.

Інтерактивна платформа «Відкрите місто» www.opencity.in.ua є комунікаційним каналом для донесення і відображення інформації про проблемні ситуації до органів влади та відображає процес і результат вирішення проблемних ситуацій і виконує функцію інструменту громадського моніторингу та оцінювання ефективності роботи влади із задоволення поданих громадянами скарг. Запорукою розвитку демократичного суспільства є ефективна комунікація між владою та громадянами для вирішення проблем міста, реалізації суспільно важливих проектів. Сучасні інформаційні технології дають нові можливості для інтерактивної комунікації представників місцевого самоврядування з людьми, швидкого вирішення гострих проблем.

Долучайтеся до групи «Відкрите місто Вільнянськ» у Facebook:    https://www.facebook.com/groups/603848849798864/

Вже 46 органів місцевого самоврядування (міста та громади) вже підключені до інтерактивної платформи «Відкрите місто». Запорізька область є лідером в Україні: до цієї платформи підключені міста Запоріжжя, Енергодар, Приморськ, Вільнянськ, Молочанськ, Веселівська та Воскресенська об’єднані територіальні громади.

Впровадити інтерактивну платформу «Відкрите місто» стало можливим завдяки підписанню 15 листопада Меморандуму про взаєморозуміння між між Фондом Східна Європа, Вільнянською міською радою та Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та прийняттю рішення на сесії 22.12.16 р. про роботу з платформою.

Проект «Відкриті громади – забезпечення ефективної комунікації в розвитку громад Запорізької області» виконується Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє», здійснюється Фондом Східна Європа в рамках програми «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» за рахунок коштів, наданих Фондом Ч.С.Мотта (США).

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.