Працівники культури Вільнянського краю приймали вітання

k-016У фойє вільнянського районного Будинку культури і дозвілля 8 листопада 2016 року з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва зібралися всі, хто до цього причетний зі всього нашого району.

Кращим з кращих за високі досягнення у професійній сфері голова Вільнянської районної державної адміністрації Олександр Руденко вручив подячні грамоти. Похвальними грамотами та солодкими подарунками нагородила своїх колег начальник відділу культури і туризму Вільнянської РДА Олена Лук’янчук. Також вона привітала всіх працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом від імені міського голови Наталії Мусієнко та всього депутатського корпусу Вільнянського міської ради. Солодкими і духмяними короваями всіх присутніх привітали депутат міськради Вільнянська Юрій Яблуновський і депутат райради Тетяна Дончик.

k-017Подячними грамотами керівників театру-студії мініатюр «Браво» та народного колективу «Вольняночка» нагородив і настоятель вільнянського Свято-Володимирського храму протоієрей В’ячеслав Гончаренко.

– Будь-яке свято чи захід у місті чи районі не обходиться без вас, – сказав отець В’ячеслав. – І у всьому цьому ваш запал, посмішки і пісні. І якби не було вас, то й не було нічого радісного і веселого. Тож бажаю вам здоров’я, творчого натхнення і Божого благословення на цей ваш труд.

k-007Всіх присутніх своїми піснями та гуморесками привітали колеги з Оріхівського району.

Опубліковано у Культурні заходи. Додати до закладок постійне посилання.