У Вільнянській виправній колонії (№20) відбулася нарада начальників установ виконання покарань управління області

img_206428 вересня 2016 року на базі Вільнянської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області (№20) відбулися навчальні збори керівництва управління ДПтС України в Запорізькій області та начальників установ виконання покарань і слідчого ізолятора нашої області. На захід були запрошені також представники органів Прокуратури, місцевого самоврядування та священнослужитель Свято-Володимирського храму.

img_2077Збори розпочалися зі стройового огляду особового складу. Проводили огляд начальник відділу по роботі з персоналом управління полковник внутрішньої служби Вікторія Ключ та начальник відділу по роботі з персоналом Вільнянської ВК №20 підполковник внутрішньої служби Олег Мурашко. У співробітників було перевірено наявність посвідчень, у офіцерського складу – жетонів, а також відповідність форменого одягу.

img_2196Потім гості розпочали огляд самої установи. Спочатку начальник установи полковник внутрішньої служби Олександр Котенко та мер міста Вільнянська Наталя Мусієнко урочисто відкрили оновлене відділення СПС №4, де повністю було проведено капітальний ремонт: замінено всі вікна на сучасні металопластикові, оновлено меблі, двері, замінено лінолеум, пофарбовано стіни як з середини, так і з зовні тощо. Цей гуртожиток було освячено представником Свято-Володимирського храму Вільнянська отцем Олександром, тож тепер засуджені зможуть жити в прекрасних умовах. Також усі присутні мали змогу оглянути новостворений стаціонарний пост для несення служби молодшими інспекторами житлової зони відділу нагляду і безпеки, метою якого є поліпшення умов праці співробітниками установи під час добового чергування.

img_2187Також під час заходу  було проведено навчально-показовий виступ Запорізького міжрегіонального воєнізованого формування ДКВС з виконання бойової задачі щодо визволення заручників.

Підбиваючи підсумки зустрічі, перший заступник начальника управління полковник внутрішньої служби Володимир Жабінський подякував усьому колективу установи за проведену роботу та наголосив на тому, що на досягнутому не потрібно зупинятися, а плідно працювати задля покращення умов проживання засуджених та умов несення служби черговими змінами.

img_2133Начальник Вільнянської виправної колонії (№20) полковник внутрішньої служби Олександр Котенко, в свою чергу, теж подякував колективу за проведену роботу та наголосив на тому, що це – досягнення усього колективу. Бо тільки гуртом можна досягти здобутків.

Опубліковано у Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.