У Вільнянську пройшов День міста

002Під марші війскового духового оркестру святкова колона вільнянців вирушила до Меморіалу Слави, де за багаторічною традицією відбувся урочістий мітинг з нагоди 176-го Дня народження Вільнянська та 73-ї річниці з дня його утворення. Відкрила мітинг вільнянський міський голова Наталя Мусієнко.

005В ході мітингу було сказано буже багато теплих слів Вільнянську та згадано найважливіші віхи його історії. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять полеглих захистників Батьківщини, а також покладено квіти до усіх визначних місць районного центру та до поховань загиблих у АТО вільнянців.

001Крім цього, було поименно згадано усіх почесних громадян міста, а одного з них Олександра Кіркова міський голова Вільнянська нагородила Почесною грамотою Вільнянської міської ради. Потім Наталя Мусієнко нагородила недержавними нагородами вільнянських воїнів, які боронили Україну у зоні АТО. Орден «За вірність присязі» отримав учасник АТО С. Іванісов, медаль «За оборону рідної держави» – О. Карпук, нагрудний знак «Гідність і честь» – А. Слабких.

Однак памятним цей день став не тільки для воїнів АТО, юні вільнянці отримали паспорти громадянина України та премії Вільнянського міського голови. Також було відзначено грамотами та цінними подарунками дівчат та хлопців з рою «Побратими» зі школи №2, які гідно представляли нашу область у фіналі Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») – 2016.

Вітання з Днем рятівника працівники районного сектору ДСНС також отримали. По закінченні мітингу актив міста та ветеранів запросили до традиційної польової кухні.

007

008

010

Опубліковано у Культурні заходи, Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.