Вільнянська міська рада залучає безробітних на громадські роботи

Згідно рішення четвертої сесії депутатів сьомого скликання «Про затвердження програми організації оплачуваних громадських робіт по Вільнянській міській раді на 2016 рік» та завдяки Вільнянському районному центру зайнятості, який відповідає за організацію направлення безробітних на підставі укладених договорів на оплачувані громадські роботи, ця програма вже почала діяти.
До переліку видів оплачуваних робіт відносяться такі роботи як благоустрій, впорядкування, озеленення територій кладовищ, зон відпочинку і придорожніх смуг. А зараз на вулицях нашого міста можна побачити людей, які безпосередньо приймають участь у благоустрої Вільнянська, а саме борються з ожеледицею щоб ми, прості городяни не падали на слизькому льоду та не розбивали собі голови і не ламали руки-ноги.
Фінансування громадських робіт буде проводитись за рахунок бюджетів міської ради та залучення коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та підприємств, установ і організацій для яких ця робота виконується за договорами.

Опубліковано у Інше, Новини міської ради. Додати до закладок постійне посилання.