Звіт Вільнянської ОДПІ 23.07.2015

Стан організації та проведення роботи з розгляду звернень громадян та надання публічної інформації у Вільнянській ОДПІ за січень- червень 2015 року. Робота Центрів обслуговування платників за січень-червень 2015 року.

Протягом січня-червня 2015 року до ОДПІ надійшло 4 письмових звернення, які були своєчасно розглянуті та надані обґрунтовані відповіді заявникам.
У приймальні громадян керівництвом податкової інспекції здійснено 12 особистий прийом громадян. Письмових звернень під час проведення особистих прийомів не надходило. За січень-червень 2015 року посадовими особами Вільнянської ОДПІ також здійснено 16 виїзних особистих прийоми.
Питання, які порушувалися у зверненнях та під час проведення особистих прийомів: податок на доходи фізичних осіб (63%), плата за землю (13%) та акцизний податок (9%).

З початку 2015 року до Вільнянської ОДПІ надійшло 2 запити на інформацію, які надійшли від юридичних осіб. За результатами розгляду запити було задоволено у законодавчо встановлені терміни.

За січень-червень 2015 року у Центрі обслуговування платників у Вільнянській ОДПІ надано 1459 адміністративних послуг. Центром обслуговування платників у Новомиколаївському відділенні надано 457 адміністративних послуг.

Опубліковано у Новини Вільнянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь