Новони Вільнянської ОДПІ за 27.01.2015

Стан організації та проведення роботи з розгляду звернень громадян та надання публічної інформації у Вільнянській ОДПІ за 2014 рік. Робота Центрів обслуговування платників за 2014 рік.

Протягом 2014 року до ОДПІ надійшло 14 письмових звернень, з яких 13 – було своєчасно розглянуто та надано обґрунтовані відповіді заявникам, а одне звернення переслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян».
У приймальні громадян керівництвом податкової інспекції здійснено 49 особистий прийом громадян. Письмових звернень під час проведення особистих прийомів не надходило. За 2014 рік посадовими особами Вільнянської ОДПІ також здійснено 30 виїзних особистих прийомів.
Серед найпоширеніших питань, що порушуються у зверненнях та під час проведення особистих прийомів: податок на доходи фізичних осіб (37%), плата за землю (25%).

У 2014 році до Вільнянської ОДПІ надійшло 3 запити на інформацію – 1 від фізичної особи та 2 від юридичних осіб. За результатами розгляду 1 запит було задоволено у законодавчо встановлені терміни, на 2 запити було відмовлено в наданні інформації відповідно до пункту 2 частини першої статті 22 ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

За 2014 рік у Центрі обслуговування платників податків у Вільнянській ОДПІ надано 3182 адміністративних послуг. Центром обслуговування платників у Новомиколаївському відділенні надано 1130 адміністративних послуг.

Опубліковано у Новини Вільнянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь