Архів за: 13.10.2016

Про встановлення скоригованих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, на послуги з централізованого опалення

Про встановлення скоригованих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, на послуги з централізованого опалення. Пояснювальна-записка

Опубліковано у Рішення | Коментарі Вимкнено до Про встановлення скоригованих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, на послуги з централізованого опалення

Про припинення права постійного користування відділу культури і туризму Вільнянської районної державної адміністрації земельними ділянками

Про припинення права постійного користування відділу культури і туризму Вільнянської районної державної адміністрації земельними ділянками.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про припинення права постійного користування відділу культури і туризму Вільнянської районної державної адміністрації земельними ділянками

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Ляшенко Ю.М.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Ляшенко Ю.М.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Ляшенко Ю.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Костирі О.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Костирі О.В.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Костирі О.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іванісову С.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іванісову С.М.

Опубліковано у Проекти рішень | Залишіть коментар

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щуру І.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щуру І.В.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щуру І.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пономаренку С.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пономаренку С.В.

Опубліковано у Проекти рішень | Залишіть коментар

Про вилучення земельної ділянки у гр. Корольова Ю.С.

Про вилучення земельної ділянки у гр. Корольова Ю.С.

Опубліковано у Проекти рішень | Коментарі Вимкнено до Про вилучення земельної ділянки у гр. Корольова Ю.С.